آدرس کارخانه : شهرک صنعتی گناباد / دفتر مرکزی : بیرجند

دسته: بدون مجموعه
بازدید: 979

معرفی شرکت

شرکت طوس خاک در سال 1368 با هدف تامین بنتونیت فرآوری و میکرونیزه مورد نیاز واحدهای ریخته گری تاسیس گردید که به عنوان اولین واحد صنعتی فرآوری بنتونیت در کشور محسوب می گردد.
تولیدات این شرکت در همان سالهای اولیه موجب کاهش میزان واردات و جلوگیری از خروج ارز و همچنین خودکفایی کشورمان در زمینه  اکتشاف و تولید بنتونیت مصرفی واحدهای ریخته گری داخلی به علاوه تامین نیازهای شرکتهای حفاری نفت و گاز ،چاه ارت، گندله سازی، سد سازی و غیره گردید.
این شرکت به عنوان تامین کننده بنتونیت مورد نیاز شرکتهای مالیبل سایپا،ایران خودرو،ایران خودرو دیزل، تراکتور سازی تبریز،سهند آذرین و ماشین سازی تبریز،شوفاژکار تهران، اتمسفرتهران ،چدن خراسان،چدن پارس ساوه ،صنایع ریخته گری ایران ICI ، فامان شیمی، توحید خراسان، توانا ذوب و پایا ذوب اصفهان، ذوب فلزات یزد، پارس متال، ایران نشکن بابلسر، اشتاد صنعت، فولاد مبارکه اصفهان، گل گهر سیرجان،شرکت حفاری سپیدان ، شرکت حفاری سایروس ،اپیکو، شرکت حفاری آهاران، پالایشگاه شهید هاشمی نژاد ، توس انیس ، چدن سازان اصفهان و ... مشغول فعالیت می باشد.
از سال 1382 با توجه به تحقیقات مدیران و کارشناسان این شرکت در زمینه بنتونیت حفاری، تولید بنتونیت حفاری با استاندارد API , OCMA جهت تامین شرکتهای ملی حفاری ، نفت خیز جنوب آغاز شد و  هم اکنون به کشورهای استرالیا، کره جنوبی،ترکمنستان ،امارات متحده عربی ، عراق، قطر و کویت صادر می شود.
جهت افزایش رضایتمندی مشتریان و ارتقای کیفیت محصولات ، کلیه استانداردهای مدیریتی و کیفی از سوی مدیران اخذ گردیده است.
همچنین این شرکت با بهره وری از بهترین معادن بنتونیت به همراه پیشرفته ترین تجهیزات ازمایشگاهی موفق به تامین هرگونه نیاز داخلی و خارجی شده است.
در راستای تحقق اهداف کیفی مدیران، شرکتهای فدک کاوان بیرجند در سال 1378 و معدن کاوان گناباد در سال 1382با هدف توسعه منابع و معادن که هرکدام  مسئولیت و فعالیت های تخصصی را با توجه به خط مشی سیستم به عهده دارند،تاسیس گردیده اند که با بهره گیری از معادن و واحدهای میکرونیزه و فرآوری در زمینه اکتشاف، استخراج و بهره برداری  مشغول فعالیت می باشند.

1000 کاراکتر باقیمانده است